Slavimo rođendan

Godišnji koncert

Dragi zaljubljenici u glazbu, zaposlenici Filozofskog fakulteta, studenti i prijatelji, pozivamo Vas u srijedu, 17. listopada na naš koncert povodom proslave Dana fakulteta i osmog nam rođendana!

Ovim koncertom također pozdravljamo početak nove glazbene sezone. Moći ćete poslušati trenutne folklorne i popularne skladbe koje izvodimo te tri nove izvedene na prošlomjesečnoj jesenskoj turneji “Kamen, krš i Concordia”, održanoj u tri grada: Sinj, Knin i Livno.

Koncert počinje u 20.30 sati u dvorani 7.

Uz tu nas dvoranu vežu lijepe uspomene. Upravo smo u njoj održali svoj prvi službeni koncert davne 2010., a tijekom godina pjevali smo na mnogobrojnim promocijama novopečenih akademskih građana, stoga nam je “sedmica” srcu draga.

Ulaz je slobodan, mjesta je dovoljno da stane cijeli fakultet, stoga povedite svoje članove obitelji, partnere, prijatelje i poznanike.

Veselimo se koncertu i nadamo se vašim radosnim licima!